Restauracja

Restauracja Toscania

Dobra restauracja to magiczne miejsce, gdzie przytulne, wyjątkowe wnętrze o niezapomnianym klimacie jest dodatkiem do pysznych dań.

Taka restauracja o nazwie „TOSCANIA” mieści się  w malowniczej miejscowości Włoszakowice położonej nie daleko kurortu wypoczynkowego – Boszkowo (3 km).

Niesamowity zapach naszych dań, wspaniałe ich podanie oraz dbałość o każdy, najdrobniejszy szczegół na talerzu, w połączeniu ze wspaniałym wystrojem naszej restauracji i obsługą, sprawią że Twój posiłek będzie niezapomnianym przeżyciem.

W każda niedzielę między 14.00-16.00 bezpłatnie zaopiekujemy się naszymi najmłodszymi gośćmi.

Do restauracji zapraszamy przez cały tydzień w godzinach od 12.00 – 22.00

Menager restauracji – Dariusz Piotrowski tel. 605 828 408

Galeria zdjęć

Strefa dziecka

Jesteśmy miejscem przyjaznym rodzinom.

Wszystkim naszym gościom – rodzicom, którzy odwiedzą nas z dziećmi, oferujemy pozostawienie swojej pociechy w naszej strefie dziecka w kolorowej przestrzeni, dopasowanej do potrzeb dzieci, z mnóstwem udogodnień, zabawek i atrakcji.

W strefie dziecka wasze dzieci mogą samodzielnie rysować, malować, układać puzzle, oglądać lub czytać bajki bądź też po prostu bawić się z innymi dziećmi.

Natomiast w każdą niedzielę w godzinach od 14.00-16.00 w naszej strefie dziecka dziećmi zajmuje się wykwalifikowana niania lub animator.

Dodatkowym atutem sprzyjającym rodzinie jest piękny ogród z dwoma placami zabaw i mini zoo.

Istnieje możliwość samodzielnego wynajęcia kucyka i spacerów wokół restauracji lub wyznaczonym szlakiem do lasu.

Odwiedź nas z dziećmi! Nasza strefa dziecka jest stworzona z myślą o ich potrzebach i waszej wygodzie!

Zapraszamy.

Przyjęcia w Restauracji Toscania
Kadra pracująca w restauracji Toscania posiada ogromne doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak: imieniny, urodziny, jubileusze, chrzciny, komunie i wesela.

Dokładamy wszelkich starań, aby każde przyjęcie miało swój niepowtarzalny charakter i zachwycało zarówno państwa jak i państwa gości.

Sale w naszej restauracji są w pełni klimatyzowane. Restauracja na parterze może pomieścić maksymalnie 60 osób, sala na piętrze maksymalnie 30 osób.

Dbamy również o naszych najmłodszych gości. Jesteśmy w pełni przygotowani do ich obsługi oferując dodatkowe menu.

Ponadto w przypadku organizacji chrzcin, bezpłatnie udostępniamy pokój dla matki z dzieckiem.

Służymy pomocą nie tylko przy wyborze dań i alkoholi, ale także doradzamy w zakresie aranżacji wnętrza, doborze odpowiednich dodatków dekoracyjnych, sprawdzonych cukierni, usług profesjonalnych fotografów, dj, zespołów muzycznych.

Serdecznie zapraszamy

Catering dietetyczny

ToscaniaFit to nowoczesny sposób na catering dietetyczny. Wyszliśmy naprzeciw Państwa potrzebom, uwzględniając prowadzony dziś przez większość aktywny tryb życia, w którym dieta ma jeszcze większe niż dawniej znaczenie. Zdrowe, świeże i zbilansowane posiłki, w 100% zgodne z zaleceniami!

Zapraszamy na stronę http://toscaniafit.pl/

ZAREZERWUJ SWÓJ POKÓJ LUB APARTAMENT JUŻ DZIŚ