Szalony Dzień Kobiet!

Uwielbiamy wyjątkowe okazje, a taką bez wątpienia pozostaje Dzień Kobiet. Co roku zatem w naszym hotelu świętujemy cudowną energię kobiecości, organizując Szalony Dzień Kobiet – niezwykłe wydarzenie pełne muzyki, pysznego jedzenia i niezwykłej atmosfery.

Na naszej scenie co roku goszczą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Podczas minionych edycji w progach hotelu Toscania gościli: Mateusz Ziółko, Lemon, Andrzej Piaseczny czy Kasia Kowalska. Ich występy na żywo tworzyły prawdziwie magiczną atmosferę, była fantastycznym zwieńczeniem każdego z eventów.

Jako, że cenimy dobry smak i dbamy o najdrobniejsze szczegóły każdego z wydarzeń, dla uczestniczek Dnia Kobiet organizujemy fantastyczną dwudaniową kolację. Na tym jednak wydarzenie się nie kończy! Kolejną atrakcją jest zabawa do białego rana, przy selekcji muzycznej naszego DJ-a. 

Szalony Dzień Kobiet to propozycja tylko dla Pań. Wieczór, podczas którego pragniemy celebrować niezwykłość i magnetyzm każdej kobiety. Przyłącz się do nas, aby przeżyć niezapomniane chwile w oprawie radości, muzyki i tańca!

Występowali