Ślub cywilny w Ogrodzie Restauracji Toscania we Włoszakowicach

Perfekcyjny anturaż na niezapomnianą uroczystość ślubną

Zapraszamy do do hotelu Toscania, gdzie organizacja ślubu cywilnego stanie się niezapomnianym doświadczeniem. Oferujemy możliwość zaaranżowania ceremonii ślubnej w przepięknym ogrodzie, z widokiem na idylliczny staw.

Malownicze otoczenie

Marzy Ci się sceneria ślubna na świeżym powietrzu w otoczeniu bujnej zieleni? Właśnie takie pejzaże czekają na Ciebie tuż przy naszym hotelu. Liryczny widok na staw gwarantuje niepowtarzalną atmosferę, stanowiąc doskonałe tło dla wymiany przysiąg i uwiecznienia wyjątkowych chwil na fotografiach.

Romantyczny klimat

Zakochaj się w romantycznej odsłonie naszego ogrodu i ciesz się niezrównanym urokiem przyrody. Zarówno nowożeńcy, jak i goście będą zafascynowani spokojem i urokiem, jakim tchnie to miejsce.

Indywidualne podejście do każdej uroczystości

Pragniemy, aby każda młoda para mogła zrealizować swoje marzenia o idealnym ślubie. Nasz doświadczony zespół z ogromną pasją i zaangażowaniem zadba o to, aby ten wyjątkowy dzień był dokładnie taki, jakim go sobie wymarzyliście. 

Wybierając Toscanię na miejsce Waszego ślubu cywilnego, odkryjecie magię ceremonii na świeżym powietrzu. A wszystko to w otoczeniu malowniczego stawu i bujnej przyrody!

Przykładowe menu

Odkryj smaki naszego menu: pyszne przystawki, wykwintne dania główne, aromatyczne zupy oraz niebiańskie desery.

Zobacz otoczenie

Zapraszamy do odkrywania malowniczego otoczenia Hotelu Toscania - piękne krajobrazy, urokliwe miejsca i niezapomniane widoki.

Jak dojechać

Sprawdź jak dojechać do Hotelu Toscania - dogodne połączenia, szybkie trasy oraz wskazówki dojazdu dla komfortu podróży.

Hotel Toscania

Odkryj Hotel Toscania - eleganckie pokoje, wyjątkowe przyjęcia okolicznościowe i malownicze otoczenie.

Nasze usługi cieszą się wysoką opinią wśród klientów, co potwierdzają liczne pozytywne recenzje na Google, Booking.com oraz TripAdvisor oraz Facebook.

Zacznij swoje "i żyli długo i szczęśliwie" w magicznym ogrodzie hotelu Toscania we Włoszakowicach. Nasz pięknie utrzymany ogród, z naturalnym urokiem i elegancją, to idealne tło dla Twojej ceremonii ślubnej. Wybierz Toscania i przeżyj niezapomniane chwile, tworząc swoją własną bajkę w scenerii, której zazdroszczą inne miejsca. Zarezerwuj już dziś i przekonaj się, jakie piękno kryje się w naszym ogrodzie.

Diana Tylińska

organizacja wesel na Sali balowej

Telefon

+48 609 047 771