Śniadania

Dobry dzień powinien zacząć się pysznym, sytym śniadaniem — najlepiej w towarzystwie aromatycznej kawy! Dokładamy zatem wszelkich starań, aby nasz bufet śniadaniowy był smaczny, barwny, urozmaicony. Śniadania przygotowujemy zawsze na bazie świeżych produktów — również tych pochodzących od lokalnych dostawców. Dzięki temu możesz skosztować regionalnej kuchni, pełnej apetycznych zapachów i smaków. 

Jednocześnie doskonale wiemy, że odpowiednio zbilansowana dieta jest współcześnie jednym z najistotniejszych wyznaczników zdrowego life-style’u. Stawiamy więc na różnorodność produktów, uwzględniając przy tym wszelkie preferencje naszych gości. Chrupiące warzywa, soczyste owoce, swojski nabiał, wysokojakościowe produkty mięsne, zawsze świeże pieczywo w rozmaitych wersjach — to wszystko gwarantuje pyszne, doskonale skomponowane i pełnowartościowe śniadanie każdego dnia — do wyboru na ciepło bądź na zimno.

Oprócz tego nie zapominamy o smakoszach świetnej kawy, herbaty, a także o miłośnikach porannych słodkości. Dbając o komfort gości bierzemy również pod uwagę wszelkie alergie i nietolerancje pokarmowe. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć Państwu smacznego i pięknego dnia!

Lunch Boxy

Dla wielu osób śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Nic w tym jednak dziwnego! Aby dobrze zacząć poranek, warto zjeść coś pysznego, zdrowego i sycącego. Dlatego jeśli od rana jesteś w ruchu i jednocześnie nie chcesz rezygnować z pełnowartościowego posiłku, proponujemy zdrowe, urozmaicone lunch boxy. Dania, które w nich znajdziesz, zapewnią Ci nie tylko poranny zastrzyk energii, ale również nasycą w porze obiadowej. 

W naszej standardowej ofercie codziennie znajdziesz świeże kanapki, przygotowane wedle wcześniejszych wytycznych. Goście mogą wybierać zarówno wśród rodzaju pieczywa, jak i rozmaitych śniadaniowych dodatków.

Oprócz tego w lunch boxie zawsze czeka świeża sałatka grecka. Kuchnia z krańca Półwyspu Bałkańskiego to nie Twoje smaki? Żaden problem — nasi szefowie kuchni przygotują porcję warzyw specjalnie według Twoich upodobań.

Lunch box kryje w sobie także porcję słodkich owoców, zdrowy jogurt oraz napój — wodę bądź sok. Jeżeli więc odwiedzając nas, planujesz wycieczki w poszukiwaniu wielkopolskich atrakcji, albo układasz biznesowy plan dnia poza terenem hotelu, nie musisz martwić się o prowiant. Przygotujemy go za Ciebie!