Dla biznesu

Centrum konferencyjne Toscania

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie gościom oraz partnerom biznesowym oferty na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku dokładamy wszelkim starań, aby z roku na rok nasz obiekt stawał się jeszcze lepszy. Osobom przybywającym do naszego hotelu w celach biznesowych oddajemy do dyspozycji pomieszczenia spełniające najwyższe wymagania. Szeroka elastyczność aranżacji przestrzeni konferencyjnej pozwoli dopasować Centrum do każdego rodzaju wydarzenia. Dzięki profesjonalnej wiedzy, doświadczeniu oraz zaangażowaniu naszego personelu, planujemy, organizujemy i koordynujemy wydarzenia na najwyższym poziomie.

Organizacja konferencji

przygotujemy ofertę dopasowaną do budżetu klienta

Organizacja spotkań biznesowych

posiadamy wyjątkową kuchnie oraz salki biznesowe

Organizacja szkoleń

zapewniamy opiekę koordynatora

Imprez integracyjnych

współpracujemy z wieloma firmami zapewniającymi atrakcję na tego rodzaju wydarzenia

Wszelkiego rodzaju eventów

posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez

Kompleksowa organizacja i opieka

Skorzystaj z naszego doświadczenia i relacji biznesowych i skoncentruj się na tym co dla Ciebie najważniejsze. Zrobimy to dla Ciebie od A do Z. Każdym wydarzeniem w naszym obiekcie zajmuje się dedykowany opiekun, który pozostaje do Państwa dyspozycji od samego początku przygotowania oferty, poprzez cały czas pobytu w naszym obiekcie, aż do finalnego rozliczenia. Profesjonalna kadra gwarantuje pomoc na każdym etapie organizacji danego eventu oraz kompleksową obsługę.

Sale Konferencyjne

Ustawienie sal z pewnością spełni Państwa oczekiwania, ponieważ zastosowaliśmy mobilne ściany, które pozwolą na idealne dostosowanie przestrzeni sali do Państwa potrzeb. Każda sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt najwyższej jakości.

Podkowa

W tym ustawieniu możemy pomieścić do 100 osób.

Teatralna

W tym ustawieniu możemy pomieścić do 400 osób.

Klasa

W tym ustawieniu możemy pomieścić do 140 osób.

Bankiet stół okrągły

W tym ustawieniu możemy pomieścić do 200 osób.

Bankiet stół prostokątny

W tym ustawieniu możemy pomieścić do 350 osób.

Przykładowe pakiety

Dla naszych partnerów biznesowych przygotujemy odpowiedni i jak najlepiej dopasowany do ich potrzeb pakiet konferencyjny. Nasze indywidualne i elastyczne podejście do każdego spotkania pozwoli na zorganizowanie udanego i owocnego szkolenia, konferencji czy meetingu.

Pakiet 1 dniowy od

99
  • Sala konferencyjna wraz z wyposażeniem 
  • Poczęstunek konferencyjny ciągły
  • Lunch serwowany (2-daniowy)

 

 

 

 

Przygotowaliśmy ofertę gastronomiczną, która umożliwia komponowanie najbardziej optymalnego rozwiązania. Nasza propozycja obejmuje kilka wariantów przerw kawowych, bufetów konferencyjnych oraz dań serwowanych.

a
Nasz kucharz wraz z całą załogą przygotuje dla Państwa szeroki wybór znakomitych dań w oparciu o lokalne produkty. Zaspokoi gusta najbardziej wymagających gości oraz przygotuje propozycję dań bezglutenowych i wegańskich.

Przerwa kawowa

Proponujemy Państwu doskonałą kawę z profesjonalnego ekspresu oraz selekcję aromatycznych herbat. Dodatkowo w pakiecie soki owocowe i woda mineralna. 

Cena: od 18 zł/os

Poczęstunek konferencyjny

Mamy dla Państwa bogaty wybór przekąsek konferencyjnych zarówno na słodko jak i na słono, smaczne ciasta, deserki i babeczki z naszej Cukierni Szarlotka, świeże kanapki, sałatki i wytrawne tartinki.

Cena od 15 zł/os

Menu serwowane

Doskonała opcja na przerwę obiadową podczas której zregenerujesz siły i pobudzisz się do dalszej pracy. Proponujemy wiele przygotowanych zestawów do wyboru.

Cena od 45 zł/os

Menu bufetowe

Ogromny wybór dań przygotowanych w formie bufetu szwedzkiego lub biesiadnie serwowanych do stołu. Dzięki temu sam wybierasz to, na co masz ochotę.

Cena od 68 zł/os

Internet Wifi

Na terenie całego ośrodka oferujemy bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi

Taras

Przestronny taras to idealne miejsce do wypoczynku w słoneczne dni

Bezpłatny parking

Obszerny parking daje możliwość pozostawienia samochodu w bezpiecznym miejscu

Nagłośnienie

Każda z sal posiada odpowiednie nagłośnienie niezbędne do organizacji wszelkich eventów

Klimatyzacja

Klimatyzowane sale konferencyjne zapewniają komfort naszym gościom

Projektor

Do użytku gości centrum konferencyjnego udostępniamy projektor multimedialny, przejściówki oraz wszystko co niezbędne

    Odbierz 5% rabatu