Wesele

Wesele w Toscanii

Organizacja wesela w Restauracji Toscania to coś więcej niż tylko przyjęcie weselne. To realizacja marzeń Pary Młodej i sprawienie, aby ten wyjątkowy dzień b niezapomnianą chwilą dla Nowożeńców jak i gości weselnych.

Państwu oraz gościom weselnym możemy zaoferować piękne otoczenie oraz  wnętrze Hotelu Toscania dzięki którym sprawimy, że Wasi goście będą usatysfakcjonowani i poczują się niepowtarzalne,

Mamy przyjemność organizować wesela nie tylko dla Par Młodych z terenu wielkopolski, ale również dla Klientów z całej Polski i zagranicy.

fotoglowna3
fotoglowna2
fotoglowna1

Wedding Planner

Wedding Planner zadba o każdy szczegół Waszego wesela i sprawi ażeby ten dzień był niepowtarzalny dla Was i Waszych gości.

Hotel

Po wspaniałym weselu wypocznij w przytulnie urządzonych wnętrzach pokoi Hotelu Toscania. Odnajdź w naszym Hotelu swój drugi dom.

Otoczenie

Wolny czas można spędzić w przepięknym ogrodzie położonym wokół obiektu oraz na kontakcie z przyjaznymi zwierzętami, które można w nim spotkać.

Ślub w plenerze

Ogród w naszym obiekcie to magiczne miejsce na zorganizowanie tego najpiękniejszego dnia
– Ślubu w plenerze

Nasze sale

null
salabalowa1

Sala Balowa Toscania to malownicze miejsce, gdzie po ceremonii ślubnej będzie na Was i Waszych Gości czekać niezapomniane przyjęcie weselne.

Dzięki przestronnej, klimatyzowanej sali urządzonej we włoskim stylu oraz niepowtarzalnym fantazjom kulinarnym sprawimy, że ten najważniejszy dzień w życiu na zawsze zapisze się w Waszej pamięci.

W naszej Sali zorganizować możemy przyjęcia nawet dla 250 osób, ale dzięki odpowiedniej aranżacji jest ona również idealnym miejscem na Przyjęcie Weselne dla 90 osób.   

salarestauracyjna

Sala Restauracyjna urządzoną w nowoczesnym stylu jest idealna na przyjęcia weselne do 70 osób.  Zaraz przy Sali znajduje się dodatkowa salka „Weranda” , którą idealnie można zaadaptować pod miejsce zabaw dla dzieci lub serwis kawowy. Te unikatowe miejsce sprawi, iż chwile spędzona na przyjęciu będą niezapomniane.

Wszystkie sale są klimatyzowane, dlatego zorganizowanie przyjęcia w najgorętszym dniu nie sprawi problemu.

W tym wyjątkowym dniu specjalnie dla Państwa zapewniamy:

  • Profesjonalną opiekę Koordynatora Weselnego*
  • Apartament dla Nowożeńców
  • Pomoc w zakwaterowaniu Gości weselnych w hotelu
  • Udział dzieci do lat 10 – 50% ceny
  • Toast na powitanie gości
  • Tradycyjne powitanie chlebem i solą
  • Sala zabaw dla najmłodszych
  • Specjalne menu dla najmłodszych Gości
  • Udział dzieci do lat 3 bezpłatnie
  • Pokój dla Państwa Młodych przeznaczony na prezenty i telegramy

*Wycena indywidualna dodatkowych rzeczy związanych z organizacją wesela

Atrakcje weselne

null

Ślub w plenerze

Zimne ognie

sztuczneognie

Candy Bar

candybar

Ciężki dym

suchydym

Puszczanie gołębi

puszczanie-golebi

Pokazy barmańskie

pokazybarmanskie

Aniołowie na szczudłach

anioly

Puszczanie balonów

puszczaniebalonow

Animacje dla dzieci

animacje

Nasze realizacje

null

Wedding Planner

null

10858618_780436342004622_4260321343872003197_nKażda para marzy o idealnie zorganizowanym przyjęciu weselnym, niezapomnianej zabawie w gronie najbliższych oraz przeżyciu wspaniałych chwil. Zależy im na tym, aby całe przyjęcie na zawsze zapisało się w pamięci ich oraz gości weselnych, dlatego mój cel to pomóc im w urzeczywistnieniu marzeń.  

Organizowaniem wesel zajmuje się od 5 lat. Staram się podchodzić do każdej Pary indywidualnie, gdyż żadne wesele nie jest takie same. Dzięki doświadczeniu i nowym trendom wprowadzonym na rynku chętnie pomogę sprawić, aby ten dzień był wyjątkowym dniem. Koncentruję się na zaplanowaniu wszystkich etapów wesele. Odpowiednio dobranie produktów oraz rzetelni podwykonawcy to przepis na Idealny Ślub i  wesele. Staram się dbać o każdy szczegół, który  wspólnie tworzy całość przepięknej ceremonii i przyjęcia.

Korzystając z pomocy konsultanta ślubnego mogą Państwo odprężyć się i z uśmiechem na twarzy przeżywać ten wyjątkowy dzień czując się najważniejszą Parą na przyjęciu. Ze względu na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy ofertę weediing planere.