Komunia Święta w Restauracji Toscania we Włoszakowicach

Wyjątkowa Uroczystość z Atrakcjami dla Dzieci

Restauracja Toscania położona wśród zielonych areałów to wymarzona przestrzeń na organizację komunii Twojego dziecka.

Urokliwe otoczenie Restauracji Toscania

Malownicze położenie Restauracji Toscania we Włoszakowicach, otoczone zielenią i drzewami, tworzy idealne tło dla niezapomnianej uroczystości Komunii Świętej.

Wyśmienita kuchnia polska z nowościami z całego świata

W naszym menu znajdziesz dania z polskiej kuchni, wzbogacone o wyśmienite nowości z różnych stron świata. Przygotowywane ze świeżych, lokalnych składników z pewnością zadowolą każde podniebienie. Co więcej, zapewniamy także pyszne lody w cenie menu. Dzięki temu maluchy będą mogły cieszyć się smakowitym deserem. Wyśmienite jedzenie to jednak nie wszystko.

Animatorzy dla dzieci

Gwarantujemy także dodatkowe atrakcje dla dzieci, takie jak zabawy animacyjne. Dzięki nim najmłodsi goście będą mogli bawić się i cieszyć specjalnie przygotowanymi atrakcjami, podczas gdy dorośli oddadzą się celebracji tego ważnego wydarzenie.

Lody dla dzieci w cenie menu

Dbając o pełne zadowolenie naszych najmłodszych gości, oferujemy pyszne lody w cenie menu dla dzieci. Dzięki temu maluchy będą mogły cieszyć się smakowitym deserem, który doskonale dopełni całą ucztę.

Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście

Nasz doświadczony personel zadba o każdy szczegół uroczystości komunijnej. Do organizacji wszelkich wydarzeń podchodzimy w pełni indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i życzeń klienta, czyniąc ten dzień absolutnie wyjątkowym.
zapisy

Rozpoczynamy zapisy na rok 2026
już we wrześniu 2023!

Zapytaj o ofertę

przykladowe-menu

Przykładowe menu

Odkryj smaki naszego menu: pyszne przystawki, wykwintne dania główne, aromatyczne zupy oraz niebiańskie desery.

otoczenie-hotelu

Zobacz otoczenie

Zapraszamy do odkrywania malowniczego otoczenia Hotelu Toscania - piękne krajobrazy, urokliwe miejsca i niezapomniane widoki.

jak0dojechac

Jak dojechać

Sprawdź jak dojechać do Hotelu Toscania - dogodne połączenia, szybkie trasy oraz wskazówki dojazdu dla komfortu podróży.

hotel-toscania-6

Hotel Toscania

Odkryj Hotel Toscania - eleganckie pokoje, wyjątkowe przyjęcia okolicznościowe i malownicze otoczenie.

Nasze usługi cieszą się wysoką opinią wśród klientów, co potwierdzają liczne pozytywne recenzje na Google, Booking.com oraz TripAdvisor oraz Facebook.

Organizacja chrzcin w Hotelu Toscania Włoszakowice w pobliżu Leszna to nie tylko piękne ujęcia, ale również wspaniałe wspomnienia. Zobacz sam, jak wiele można zyskać, organizując chrzciny w tym wyjątkowym miejscu.

DARIUSZ

Dariusz Piotrowski

Manager ds. organizacji przyjęć okolicznościowych

smartphone-8

Telefon

+48 605 828 408