Wesela

Organizacja Wesela

Organizacja wesela w Restauracji Toscania to coś więcej niż tylko przyjęcie weselne. To realizacja marzeń Pary Młodej i sprawienie, aby ten wyjątkowy dzień był niezapomnianą chwilą dla Nowożeńców jak i gości weselnych. Państwu oraz gościom weselnym możemy zaoferować piękne otoczenie oraz wnętrze Hotelu Toscania dzięki którym sprawimy, że Wasi goście będą usatysfakcjonowani i poczują się niepowtarzalnie.

Sale Weselne

Posiadamy dwie Sale Weselne. Sala Restauracyjna jest idealna na przyjęcia weselne do 70 osób. Sala Balowa pozwala na organizację przyjęcia weselnego nawet do 250 osób.

Menu weselne

roponujemy dania wyłącznie sprawdzone, których walory smakowe i efektowne podanie doceniło już wielu gości weselnych.

Wedding planner

Sprawię iż organizowanie Waszego wesela będzie dla was przyjemnością, a wasz ślub tak samo jak suknia Pani Młodej będzie szyty na miarę.

Atrakcje weselne

Niezapomniane wrażenia, które na długo zapadną w pamięci rodzinie i przyjaciołom Państwa Młodych, zapewnią wspaniałe atrakcje weselne.

Sala Balowa

To malownicze miejsce, gdzie po ceremonii ślubnej będzie na Was i Waszych Gości czekać niezapomniane przyjęcie weselne.

Dzięki przestronnej, klimatyzowanej sali urządzonej w nowoczesnym stylu angielskim z elementami glamour oraz niepowtarzalnym fantazjom kulinarnym sprawimy, że ten najważniejszy dzień w życiu na zawsze zapisze się w Waszej pamięci. W naszej Sali zorganizować możemy przyjęcia nawet dla 250 osób, ale dzięki odpowiedniej aranżacji jest ona również idealnym miejscem na Przyjęcie Weselne dla 100 osób.

Sala Restauracyjna

Urządzoną w nowoczesnym stylu jest idealna na przyjęcia weselne do 70 osób.

Zaraz przy Sali znajduje się dodatkowa salka „Weranda” , którą idealnie można zaadaptować pod miejsce zabaw dla dzieci lub serwis kawowy. Wyśmienite jedzenie oraz profesjonalna obsługa sprawi, iż chwile spędzona na przyjęciu będą niezapomniane. Wszystkie sale są klimatyzowane, dlatego zorganizowanie przyjęcia w najgorętszym dniu nie sprawi problemu.

Wedding Planner

Wedding Planner to nikt inny jak osoba, która ma wam pomóc w organizacji waszego wymarzonego wesela. Nazywam się Diana Tylińska i od 2014 roku zajmuję się organizacją wesel w naszym obiekcie Toscania. Dodatkowo Pary Młode mogą mnie wynająć jako swojego wedding plannera. Wtedy kompleksowo zajmę się waszym przyjęciem i przygotowaniami przed weselnymi. Pomogę w doborze odpowiednich podwykonawców oraz w miarę moich możliwości wynegocjuję jak najlepszą cenę za ich usługi. Wspólnie przygotujemy scenariusz przyjęcia weselnego, tak aby ten dzień był dla was najpiękniejszym dniem w życiu. Na kolejnej stronie znajduje się szczegółowa lista obowiązków w zakresie moim jako wedding plannera. W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy zapraszam do kontaktu.

Menu weselne

Proponujemy dania wyłącznie sprawdzone, których walory smakowe i efektowne podanie doceniło już wielu gości weselnych. Do Państwa dyspozycji jest prezentacja dań w restauracji, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości lub chęci upewnienia się o słuszności wyboru z Państwa strony, proponujemy bezpłatne degustacje dań z menu weselnego.