Leszno: wesela i śluby a świeżym powietrzu? Czemu nie!

Marzy Ci się ślub i wesele rodem zza wielkiej wody? Amerykańskie romantyczne kino to klimat, który uwielbiasz? Fantastycznie się składa! W hotelu Toscania we Włoszakowicach masz okazję na zorganizowanie absolutnie niebanalnego wesela. Leszno i okolice to wprost wymarzone miejsce na niezapomnianą uroczystość ślubną.

Nietuzinkowe śluby i wesela — Leszno z nutą liryzmu

Naprawdę, nie musisz szukać daleko! W Wielkopolsce czeka przepiękna przestrzeń, gdzie możesz zorganizować ślub i wesele w romantycznej, subtelnej odsłonie — a wszystko to z udziałem malowniczego ogrodu z widokiem na staw. Hotel Toscania we Włoszakowicach oferuje scenerię pod chmurką, gdzie wśród lirycznego anturażu możesz wymienić słowa przysięgi cywilnej z ukochaną osobą.

Niezwykłym wyróżnikiem architektonicznym na tle innych przestrzeni ślubnych, jest okazałe molo poprowadzone w głąb stawu i zwieńczone zadaszoną altaną. To właśnie tam może mieć miejsce moment kulminacyjny ceremonii, kiedy zakochani mówią sobie „tak”.

Warto podkreślić, że w organizacji tego niecodziennego wydarzenia może Cię wesprzeć wykwalifikowana wedding plannerka. Diana Tylińska pomoże Ci wybrać idealne dekoracje, zatroszczy się o odpowiednie menu i zadba o każdy najmniejszy detal planowanego ślubu i wesela. Leszno i okolice to zatem doskonały kierunek dla każdej narzeczonej pary, która marzy o bajkowej uroczystości z charakterem!

Ślub w plenerze, wesele jak z bajki

Hotel Toscania oprócz ślubu w plenerze oferuje również zorganizowanie bajkowego wesela. Leszno i okoliczne Włoszakowice to zatem miejsce, gdzie zorganizujesz uroczystość ślubną w pełni kompleksowo. W hotelu znajdziesz dwie przepiękne sale: balową oraz księżycową. Ta pierwsza pomieści od 100 do 200 osób, druga z kolei od 50 do 100 gości.

Obojętnie więc czy planujesz huczną uroczystość, czy kameralne spotkanie w gronie najbliższych — nie musisz dopasowywać się do przestrzeni — to tutejsza przestrzeń dopasuje się do Ciebie i Twoich marzeń. Warto podkreślić, że każda z sal urządzona jest w innym stylu. W sali Balowej dominują jasne elementy oscylujące wokół nurtu glamour, z kolei w Księżycowej odnajdziesz industrialny sznyt w eleganckiej odsłonie. Obie jednak są na tyle stylistycznie neutralne, że możesz wprowadzić do nich w pełni spersonalizowane dekoracje.

Oprócz designerskich sal na gości czeka również fantastyczne menu oraz klimatyczne pokoje, gdzie będą mogli nabrać sił po całonocnej zabawie. A to wszystko w jednym niezwykłym miejscu — hotelu Toscania.