Konferencje

SALE KONFERENCYJNE LESZNO I OKOLICE

Organizacja konferencji

Na naszą ofertę składają się nowoczesne sale konferencyjne w hotelu, sala konferencyjno-koncertowo-bankietow, a także salka biznesowa. Zorganizujesz w nich każdego rodzaju audyt czy konferencje, jak również praktyczne warsztaty. Komfortowe wnętrza i otoczenie hotelu idealnie wpasuje się w potrzeby zarówno klientów poszukujących przestrzeni eventowych, dużych sal konferencyjnych w pobliżu Leszna jak i szukających kameralnych sal biznesowych.

Sale konferencyjne Leszno
Konferencje Toscania

Sale Konferencyjne Leszno

Istotną częścią oferty Hotelu Toscania we Włoszakowicach są sale konferencyjne w pobliżu Leszna, które możesz u nas wynająć. Nasze sale są w pełni wyposażone w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia każdego rodzaju konferencji, szkolenia czy prezentacji. Duże okna zapewniają ogromną ilość naturalnego światła, które wpływa pozytywnie na nastrój prelegentów.

Sale konferencyjne Leszno
Konferencje Toscania

Organizacja Konferencji

Na naszą ofertę składają się nowoczesne sale konferencyjne w hotelu, sala konferencyjno-koncertowo-bankietowa oraz salka biznesowa. Niewątpliwie wartością dodaną naszego obiektu jest nowoczesność, zaplecze rekreacyjno – sportowe i doświadczona kadra. Doskonale znamy wymagania i oczekiwania Klientów wobec obiektu, jak również wymagania wobec samej organizacji wydarzenia.

Konferencje Toscania

Imprezy integracyjne

Centrum konferencyjne Toscania we Włoszakowicach, ze względu na swoje położenie oraz infrastrukturę, a także dzięki stałej współpracy z wieloma firmami zewnętrznymi, stanowi idealną bazę do zorganizowania imprez integracyjnych oraz team-buildingowych.

Konferencje Toscania

Pakiety Konferencyjne

Niezależnie od pakietu zapewniamy sprzęt audio-wizualny, catering, personel, oznakowanie oraz całą oprawę niezbędną aby organizacja konferencji przebiegła bez jakichkolwiek problemów.

Beata Adamczak-Olwagen

Marketing and Conference Manager

TELEFON

+ 48 693 810 890

EMAIL

b.olwagen@hoteltoscania.pl