Aktualności

Kolacja degustacyjna

8 marca zbliża się wielkimi krokami..🌹To wyjątkowe święto Kobiet, które zasługuje na wyjątkowe celebrowanie!🥂 Zgadzacie się z nami? Nasza tegoroczna propozycja to wyśmienita Kolacja Degustacyjna połączona z zabawą z DJ’em. 🍽🎶

Kochane Panie! Spędźcie ten dzień w gronie najlepszych przyjaciółek, bawiąc się przy najlepszych muzycznych hitach i smakując przepysznych dań przez cały wieczór.🤩

Panowie! To także idealny prezent i okazja by docenić codzienne starania Waszych Kobiet i spędzić z nimi wspaniałe chwile!🤗 Zaproście je na ten wieczór do naszej Restauracji, a my zadbamy by zapamiętały ten Dzień Kobiet na długo.❤️

📅8 marca 2024

🕛piątek, godzina 19:00

📍Sala Księżycowa Restauracja Toscania Włoszakowice

💸Cena 250 zł/os.

drink powitalny w cenie

📞Rezerwacje: 605 828 408 / 65 537 07 68

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolacja degustacyjna

KOLACJA DEGUSTACYJNA

Zapraszamy Cię w niezapomnianą podróż kulinarną, podczas której każde danie okazuje się prawdziwym dziełem sztuki kulinariów. 

Nasza kolacja degustacyjna zawsze jest tak skomponowana, aby dostarczyć Ci mnóstwa niezwykłych doznań smakowych. Zapewniamy, że zaskoczą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Początek wieczoru to zawsze „Amuse-bouche” – mały smakosz, który rozbudza apetyt i wprowadza gości we właściwy nastrój przed nadchodzącą ucztę. Ta wykwintna przystawka pozostaje starannie dobrane do tematyki wieczoru.

Po pierwszym etapie kulinarnej podróży czas na aromatyczną zupę. Posiłek sezonowy, skomponowany z lokalnych składników. Świeża i pełna smaku zupa to doskonały sposób na rozgrzewkę podniebienia przed nadchodzącymi daniem głównym.

Na gości czekają dwie rozmaite propozycje kulinarne. Złożone najwyższej jakości składników, pieczołowicie przyrządzone, pozwalają na delektowanie się w esencją naturalnych smaków. Serwujemy zarówno dania mięsne, jak i rybne czy wegetariańskie.

Kolejno nadchodzi czas na „Intermezzo”. Lekki przerywnik, który oczyszcza kubki smakowe i przygotowuje do degustacji następnego dania. Oto moment, który pozwala na chwilę wytchnienia, zanim na stołach pojawi się drugie danie główne.

Na zakończenie wieczoru serwujemy deser, będący doskonałym zwieńczeniem kulinarnej podróży. Nasze desery to prawdziwa żonglerka całą gamą smaków i aromatów – zarówno słodkich, jak kwaskowych.

Kolacja degustacyjna, którą serwujemy to nie tylko zwykły posiłek, ale prawdziwe doświadczenie kulinarne, jakie zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Każda kolacja składa się z:

  • Amouse bouche
  • Zupa
  • Danie pierwsze
  • Intermezzo
  • Danie drugie
  • Deser

Następna kolacja już za

0 dni 00 godz 00 min 00 sec

Ostatnie kolacje

Dariusz Piotrowski

Manager ds. organizacji przyjęć okolicznościowych

Telefon

+48 605 828 408