Aktualności

Stylowa sala weselna? Leszno ma wszystko, czego potrzebujesz!

Stylowa sala weselna? Leszno ma wszystko, czego potrzebujesz!

Restauracja należąca do hotelu Toscania we Włoszakowicach, kryje w swoim wnętrzu dwie przepiękne sale weselne — Balową i Księżycową. Tym, co w nich szczególnie intrygujące, okazuje się design. Pierwsza z sal to elegantka z nutą glamour, druga z kolei, jest prawdziwą gwiazdą z industrialnym charakterem. Jeśli zatem marzy Ci się niebanalna i jednocześnie stylowa sala weselna, Leszno i okolice okazują się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Stylowa sala weselna? — jak ją wybrać?

Podczas wyboru sali idealnej przed nowożeńcami zawsze stoi niemałe wyzwanie. Po pierwsze: należy dopasować wielkość przestrzeni do szacowanej ilości gości, po drugie, szalenie ważną kwestią pozostaje wystrój pomieszczenia. Nie jest tajemnicą, że dla panien młodych estetyka wnętrza okazuje się zazwyczaj kluczowym aspektem — większość z nich wyobraża sobie bowiem aranżację weselnej przestrzeni w najmniejszych detalach.

To dlatego tak ważne jest, aby sala weselna miała stosunkowo neutralny wystrój. Powinno być to nieprzypadkowe działanie projektantów, dzięki któremu we wnętrzu będą mogły zagościć dekoracje w rozmaitym stylu i kolorystyce. Marzy Ci  się zatem elegancka i jednocześnie stylistycznie wyważona sala weselna? Leszno, a właściwie okoliczne Włoszakowice, pomogą to marzenie spełnić!

Idealna sala weselna – Leszno w odsłonie balowej i księżycowej

Pierwsza z sal, jakie mieszczą się w hotelu Toscania to okazała Sala Balowa, która pomieści od 100 do 200 osób. Została zaprojektowana w klasycznym angielskim stylu z ozdobnymi elementami glamour. Całość tworzy zatem świetną bazę dla nieco bardziej dekoracyjnej stylizacji. Można sobie tu bowiem pozwolić zarówno na dystynkcję w pałacowym nurcie francuskim, jak i sielski powiew Prowansji bądź romantyczne wariacje oscylujące wokół shabby chic.

Druga sala o wdzięcznej nazwie Księżycowa, jest nieco bardziej kameralna, bo pomieści od 50 do 100 gości. Jeśli chodzi o design, projektanci postawili na elementy industrialne, jednak utrzymane w bardzo eleganckim subtelnym tonie. Dekoracja sali może zatem pójść w stronę wielkomiejskich mariaży, jak i również stylizacji skandynawskich czy boho. 

Ogromną zaletą obu sal jest wysmakowana, stonowana kolorystyka. Zarówno w Sali Balowej, jak i w Sali Księżycowej prym wiedzie biel, przełamana nutami beżu i szarości. Dzięki temu finalna stylizacja ślubna może być niezwykle urozmaicona. I tak, doskonale sprawdzą się tu zarówno naturalne zielenie, jak i delikatne błękity czy romantyczne róże i fiolety. Wśród jasnej kolorystyki fantastycznie sprawdzą się również elementy złote i srebrne. Taki zabieg sprawi, że całość nabierze wyjątkowego splendoru. 

Jeśli więc Twoją największą zagwozdką wciąż pozostaje odpowiednio zaaranżowana sala weselna, Leszno i położony nieopodal hotel Toscania, rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *