Aktualności

Niebanalny charakter przyjęcia – Leszno w stylowej odsłonie

Niebanalny charakter przyjęcia – Leszno w stylowej odsłonie

Wesele, bankiet, baby-shower a może huczne urodziny? Bez względu na preferowany charakter przyjęcia, Leszno wraz z okolicznym hotelem Toscania we Włoszakowicach, z pewnością stanie na wysokości zadania. Zaplecze hotelowe jest tu doprawdy imponujące – to samo tyczy się restauracji i sal okolicznościowych. Zapraszamy zatem na krótkie rozeznanie ofertowe, dzięki któremu przekonasz się, że Twój wymarzony event już wkrótce może stać się rzeczywistością.

Marzysz o oryginalnej formie przyjęcia? Leszno temu sprosta!

W dzisiejszych czasach z przyjemnością wychodzimy poza zacisze domowe, aby hucznie świętować konkretne okazje. Dawno bowiem minęły czasy, kiedy w większym gronie spotkaliśmy się wyłącznie podczas wystawnych wesel. Współcześnie Polacy bawią się często i chętnie, dlatego hotel Toscania wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości, postawił na rozbudowane i szalenie designerskie zaplecze. Nie musisz się zatem martwić, jeśli w Twojej wizji żyje nietuzinkowa odsłona planowanego przyjęcia. Leszno i okoliczny hotel Toscania to miejsce, w którym podchodzimy do koncepcji gości bardzo indywidualnie. Jednocześnie warto pamiętać, że do dyspozycji naszych gości pozostaje zespół doświadczonych specjalistów, który pomaga w organizacji najbardziej wyjątkowych eventów.

Impreza na świeżym powietrzu? Czemu nie!

Najlepszym przykładem tego, jak bardzo lubimy niebanalne wydarzenia, mogą być uroczystości ślubne na świeżym powietrzu. To właśnie tutaj możesz zorganizować ceremonię zaślubin w szalenie romantycznej, subtelnej odsłonie — a wszystko to dzięki malowniczym ogrodowym areałom z widokiem na pobliski staw. Gwiazdą tego rodzaju przedsięwzięć okazuje się drewniane molo, które biegnie w głąb wody. 

Nietrudno sobie wyobrazić, że urokliwa konstrukcja molo, będzie świetnym tłem nie tylko dla wygłoszenia przysięgi małżeńskiej. Możesz w tym miejscu bowiem zaplanować urodzinowy toast, możesz zdradzić informację dotyczącą płci oczekiwanego potomka, a nawet zorganizować kameralny koncert z muzyką na żywo. Tak naprawdę ogranicza się wyłącznie Twoja wyobraźnia! W hotelu Toscania zorganizowaliśmy już wiele udanych przedsięwzięć w różnym charakterze i rozmaitej stylistyce. Nie musisz zatem podchodzić w sposób tradycyjny do planowanego przyjęcia. Leszno i okoliczne Włoszakowice to piękna, zielona przestrzeń o wielu różnych możliwościach!

Chrzciny, komunia, a może studniówka?

W hotelu Toscania czeka na Ciebie nie tylko wspaniały ogród, ale również eleganckie sale. Wraz z ekipą naszych specjalistów pomożemy Ci zorganizować chrzciny, komunię, studniówkę lub konkretny jubileusz! Na miejscu czekają na Ciebie sale o różnej wielkości. Dwie najbardziej okazałe to Sala Balowa oraz Sala Księżycowa. Jeżeli jednak zależy Ci na nieco bardziej kameralnej uroczystości, również pozostajemy do Twojej dyspozycji. Warto również podkreślić, że restauracja Toscania zachwyca świetnie skomponowanym menu. Wiodącymi motywami są smaki włoskie i polskie, jednak szefowie kuchni lubią pokusić się się o nieoczywiste kulinarne nuty z różnych stron świata. Co jednak niezwykle istotne – dania są przygotowywane ze świeżych, lokalnych produktów, co zawsze przekłada się na wyjątkowy smak dań. Masz już zatem dokładną koncepcję swojego przyjęcia? Leszno i hotel Toscania tylko czekają, aby je zorganizować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *