Hotel Toscania

wielkie odliczanie – SYLWESTER W TOSCANI

Sylwester 2022 zbliża się wielkimi krokami!

Kto już odlicza dni do najbardziej wyczekiwanej imprezy roku? A może są jeszcze osoby, które nie mają żadnych planów na tę wyjątkową noc?
Zapraszamy na niezapomniany SYLWESTER do Restauracji Toscania!  Gwarantujemy wspaniałą zabawę przy dźwiękach muzyki na żywo zespołu PAGOST , drink bar otwarty dla wszystkich Gości bez limitu, pokaz fajerwerków ARTUS Pirotechnika, kieliszek szampana o północy oraz znakomite całonocne menu.
Nie może Was zabraknąć!
 
W tym roku postawiliśmy na opcję OPEN BAR.
Co to właściwie znaczy? Nasi Goście nie muszą zabierać ze sobą żadnej butelki alkoholu czy napojów gazowanych, ponieważ na stołach w wydzielonym miejscu na sali będą przygotowane różnego rodzaju napoje alkoholowe (whisky, wódka, wino, prosecco, gin, itp.)i napoje gazowane.
 
Znacie zespół Pagost ? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji bawić się przy dźwiękach ich muzyki to najlepszą okazją będzie Sylwester 2022 w Toscani! Bracia Walewscy tworzą niesamowite show, są bezkonkurencyjni i profesjonalni!
Podczas sylwestrowej nocy uświetnią zabawę dźwiękami instrumentów i oryginalnym wokalem.
 
Jeśli jeszcze nie widzieliście naszej transmisji z gotowania dania sylwestrowego to zostawiamy link poniżej. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia!
https://www.facebook.com/hoteltoscaniapl/videos/1199475824330280