Wesela

HOTEL TOSCANIA

Wesela Leszno i okolice

Organizacja wesela w Restauracji Toscania to coś więcej niż tylko przyjęcie weselne. To realizacja marzeń Pary Młodej i sprawienie, aby ten wyjątkowy dzień był niezapomnianą chwilą dla Nowożeńców jak i gości weselnych. Państwu oraz gościom weselnym możemy zaoferować piękne otoczenie oraz wnętrze Hotelu Toscania dzięki którym sprawimy, że Wasi goście będą usatysfakcjonowani i poczują się niepowtarzalnie.

Wesela Toscania

Sale Weselne

Posiadamy dwie Sale Weselne. Sala Restauracyjna jest idealna na przyjęcia weselne do 70 osób. Sala Balowa pozwala na organizację przyjęcia weselnego nawet do 250 osób.

Wesela Toscania

Menu Weselne

roponujemy dania wyłącznie sprawdzone, których walory smakowe i efektowne podanie doceniło już wielu gości weselnych.

Diana Tylińska

Wedding Planner

Sprawię iż organizowanie Waszego wesela będzie dla was przyjemnością, a wasz ślub tak samo jak suknia Pani Młodej będzie szyty na miarę.

Wesela Toscania

Atrakcje Weselne

Niezapomniane wrażenia, które na długo zapadną w pamięci rodzinie i przyjaciołom Państwa Młodych, zapewnią wspaniałe atrakcje weselne. Zimne ognie, Candy Bar, pokazy barmańskie, aniołowie na szczudłach, puszczanie balonów oraz animator zabawiający najmłodszych gości to tylko część atrakcji, które mogą uświetnić ten wyjątkowy dzień!

Diana Tylińska

Wedding Planner

TELEFON

+48 609 047 771

EMAIL

d.tylinska@hoteltoscania.pl