Restauracja

Restauracja w pobliżu Leszna

Dobra restauracja to magiczne miejsce, gdzie przytulne, wyjątkowe wnętrze o niezapomnianym klimacie jest dodatkiem do pysznych dań. Restauracja„TOSCANIA” mieści się w malowniczej miejscowości Włoszakowice położonej niedaleko kurortu wypoczynkowego – Boszkowo (3 km), niedaleko Leszna. Restauracja TOSCANIA, ze względu na wyjątkowo atrakcyjną lokalizację, przestronne, jasne wnętrza oraz wyjątkowo zaangażowaną i profesjonalną obsługę jest idealnym miejscem do organizacji uroczystości takich jak: wesele, chrzciny, komunia, urodziny, jubileusz i wiele innych. To zdecydowanie najlepszy wybór w kategorii „Restauracja Leszno i okolice”. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością pomoże w doborze dań oraz alkoholi, a także doradzi z organizacją wystroju, poleci sprawdzonych muzyków, fotografów czy cukierników. Dołożymy wszelkich starań, aby te ważne chwile zapadły w Waszej pamięci na zawsze!

Atrakcje dla dzieci

Wszystkim naszym gościom – rodzicom, którzy odwiedzą nas z dziećmi, oferujemy pozostawienie swojej pociechy w naszej strefie dziecka w kolorowej przestrzeni, dopasowanej do potrzeb dzieci, z mnóstwem udogodnień, zabawek i atrakcji.

W strefie dziecka wasze dzieci mogą samodzielnie rysować, malować, układać puzzle, oglądać lub czytać bajki bądź też po prostu bawić się z innymi dziećmi. Jako jedna z nielicznych restauracji w okolicy wprowadziliśmy na stałe atrakcje dla dzieci do naszego lokalu. W strefie dziecka wasze dzieci mogą samodzielnie rysować, malować, układać puzzle, oglądać lub czytać bajki bądź też po prostu bawić się z innymi dziećmi. Jako jedna z nielicznych restauracji w okolicy wprowadziliśmy na stałe atrakcje dla dzieci do naszego lokalu. Dodatkowym atutem sprzyjającym rodzinie jest piękny ogród z dwoma placami zabaw i mini zoo. Istnieje możliwość samodzielnego wynajęcia kucyka i spacerów wokół restauracji lub wyznaczonym szlakiem do lasu. Odwiedź nas z dziećmi! Nasza strefa dziecka jest stworzona z myślą o ich potrzebach i waszej wygodzie! Zapraszamy.

Menu

Pieczona kaczka

Polędwica z morszczuka

Stek z polędwicy wołowej sous – vide 250g/190g

Schab z kością sous – vide

Zraz wołowy z grzybami

Boczniaki w panco

Burger

Otoczenie restauracji

Wszystkim naszym gościom – rodzicom, którzy odwiedzą nas z dziećmi, oferujemy pozostawienie swojej pociechy w naszej strefie dziecka w kolorowej przestrzeni, dopasowanej do potrzeb dzieci, z mnóstwem udogodnień, zabawek i atrakcji.

Organizacja imprez

Służymy pomocą nie tylko przy wyborze dań i alkoholi, ale także doradzamy w zakresie aranżacji wnętrza, doborze odpowiednich dodatków dekoracyjnych, sprawdzonych cukierni, usług profesjonalnych fotografów, dj, zespołów muzycznych.

Organizacja przyjęć

Kadra pracująca w restauracji Toscania posiada ogromne doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak: imieniny, urodziny, jubileusze, chrzciny, komunie i wesela.

Dokładamy wszelkich starań, aby każde przyjęcie miało swój niepowtarzalny charakter i zachwycało zarówno państwa jak i państwa gości. Sale w naszej restauracji są w pełni klimatyzowane. Restauracja na parterze może pomieścić maksymalnie 60 osób, sala na piętrze maksymalnie 30 osób. Dbamy również o naszych najmłodszych gości. Jesteśmy w pełni przygotowani do ich obsługi oferując dodatkowe menu. Ponadto w przypadku organizacji chrzcin, bezpłatnie udostępniamy pokój dla matki z dzieckiem. Służymy pomocą nie tylko przy wyborze dań i alkoholi, ale także doradzamy w zakresie aranżacji wnętrza, doborze odpowiednich dodatków dekoracyjnych, sprawdzonych cukierni, usług profesjonalnych fotografów, dj, zespołów muzycznych. Serdecznie zapraszamy

Opinie naszych klientów

"Wyuśmienity wystrój i onsługa."

Korzystając pierwszy raz z tej restauracji jestem mile zaskoczony nie benalnym, wręcz nie popularnym wystrojem lokalu, przemiłą i na wysokim poziomie zawodowym obsługę.

Andrzej S.

"Duża impreza"

Naprawdę polecam to miejsce . Nie jestem tylko gościem jednorazowym jestem tu bardzo często ale pierwszy raz w tej wielkiej sali robi wrażenie .Wszystko udało się idealnie . Polecam to miejsce

****bh2014

"Wspaniałe miejsca - 6 z plusem:)"

Zawsze profesjonalna obsługa, na wysokim poziomie. Pyszne, dobrze przygotowane jedzenie. Miła atmosfera. Każdy chce wracać 🙂

1Arn***

"Wigilne spotkanie pracowników"

Mieszkaliśmy w hotelu Toscania a w restauracji mieliśmy uroczystą kolację i imprezę z DJ-em. Miejsca do tańczenia było na jakieś 30-40 osób. Niestety DJ skończył nas bawić już o 3:30 🙂

311pi****

"Pierwsze urodziny"

Cudowne miejsce!!!! Kelnerzy bardzo profesjonalni, z przemila aparycja. Jedzenie smaczne, doprawione. Zupa grzybowa najlepsza jaka jadlam. Policzki wolowe niebo dla podniebienia. Polecam kazdemu, bez wyjatku.

563be****

"Weselisko"

Impreza z rozmachem, doskonałe jedzenie dobrze podane, dużo miejsca , dobra zastawa profesjonalni kelnerzy , animatorki zajmujące się dziećmi do późnych godzin, sypialnia dla małych dzieci, super, a ponad to wszystko dobra żywa muzyka bez nadmiaru DISCOPOLO.

376z*****