Restauracja

HOTEL TOSCANIA

Restauracja

Dobra restauracja to magiczne miejsce, gdzie przytulne, wyjątkowe wnętrze o niezapomnianym klimacie jest dodatkiem do pysznych dań. Restauracja w pobliżu Leszna o nazwie „Toscania” mieści się w malowniczej miejscowości Włoszakowice położonej niedaleko kurortu wypoczynkowego – Boszkowo (3 km).

Restauracja Toscania

Menu Restauracji

Dobra restauracja to magiczne miejsce, gdzie przytulne, wyjątkowe wnętrze o niezapomnianym klimacie jest dodatkiem do pysznych dań. Poznaj nasze sezonowe menu.

Restauracja Toscania

Restauracja w pobliżu Leszna

Restauracja „TOSCANIA” mieści się w malowniczej miejscowości Włoszakowice położonej niedaleko kurortu wypoczynkowego – Boszkowo (3 km), niedaleko Leszna.

Restauracja Toscania

Organizacja Przyjęć

Kadra pracująca w restauracji Toscania posiada ogromne doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak: imieniny, urodziny, jubileusze, chrzciny, komunie i wesela.

Restauracja Toscania

Atrakcje Dla Dzieci

Wszystkim naszym gościom – rodzicom, którzy odwiedzą nas z dziećmi, oferujemy pozostawienie swojej pociechy w naszej strefie dziecka w kolorowej przestrzeni, dopasowanej do potrzeb dzieci, z mnóstwem udogodnień, zabawek i atrakcji.

Dariusz Piotrowski

Manager Restauracji

TELEFON

+48 605 828 408

EMAIL

d.piotrowski@hoteltoscania.pl