Hotel Toscania

POKOJE COMFORT W HOTELU TOSCANIA

POKOJE COMFORT W HOTELU TOSCANIA

Czy nasze pokoje Comfort spełnią Twoje oczekiwania? Przekonaj się!

Do dyspozycji gości oddajemy 24 pokoje dwuosobowe Comfort, urządzone w niepowtarzalnym stylu glamour. W przestrzennym i przytulnym wnętrzu nasz gość może wypocząć po intensywnym dniu, delektując się wyjątkowym klimatem. Specjalny natrysk oraz ożywiające zmysły kosmetyki pozwalają naszym gościom się zrelaksować. Wygodne łóżko zapewnia cudowny odpoczynek i spokojny sen.

To tylko wstęp ponieważ za tymi słowami, kryje się coś więcej niż tylko zwykły hotelowy pokój.
Zdecydowanie wnętrza pokoi są jednymi z najczęściej docenianych udogodnień w naszym obiekcie. Pokoje Comfort zostały tak stworzone by mogły spełniać wiele funkcji i dopasowywać się do potrzeb Gości. Co to oznacza dokładniej? Każdy pokój Comfort posiada w standardzie dwa łóżka pojedyncze. Na życzenie Gościa możemy je złączyć. Pokój może być również przeznaczony dla jednej, dwóch lub trzech osób a jego cena uzależniona jest od ilości zameldowanych osób. Dla niektórych może być to przydatna informacja – nasze pokoje w pełni klimatyzowane znajdują się na pierwszym i drugim piętrze.

Po przespanej nocy na naszych Gości czeka przepyszne, kontynentalne śniadanie w formie bufetu. Śniadania wydawane są w lobby na parterze. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dobrego dla siebie! Nasze śniadania przygotowywane są również z lokalnych produktów, zawsze świeże i pięknie udekorowane produkty!

Czy ktoś skorzystał już z naszych hotelowych usług? Jeśli nie, serdecznie zapraszamy! Zarezerwuj nocleg już dziś! Nasz cały zespół dołoży wszelkich starań aby ten pobyt był w pełni udany! 

Dodaj komentarz