Hotel Toscania

NOWE DANIA W MENU W TOSCANI

POZNAJ NASZE NOWE DANIA dostępne od luty 2023

Nowa odsłona naszej karty restauracyjnej już jest!

Znajdziecie w niej dania, które są u nas również od dawna, ale zostały zmienione na przykład dodatki do nich.
Nasi kucharze tworzą dania z sezonowymi produktami i dopasowują je tak, by zachwycić Wasze kubki smakowe. Co więc znajdziecie z nowości w menu Restauracji Toscania?

Na start z przystawek proponujemy krewetki z czerwonym curry, cukinią i papryką. Jeśli chodzi o zupy to z pewnością pokochacie nasz nowy barszcz biały z kiełbasą i jajkiem oraz  zupę Ribollitę, która jest autorskim przepisem naszych kucharzy. W zakładce sałaty znajdziecie lekką, kolorową i przepyszną sałatę z krewetkami z daikon, selerem naciowym, winegret, foccacią.. palce lizać!

Przechodząc w końcu do dań głównych, oto kilka naszych propozycji:

Polędwica z morszczuka, pieczona w mleku kokosowym, purée ziemniaczane, szpinak, podsuszane pomidorki, pesto bazyliowe / Zraz wołowy z grzybami, purée ziemniaczane, modra kapusta, sos własny / Pieczona kaczka, kluski śląskie, modra kapusta, sos z jabłkiem i rodzynkami, chutney z mango

Zapraszamy do Włoszakowic do restauracji TOSCANIA na smakowanie naszych nowości! Całą ofertę menu znajdziecie jak zawsze na naszym facebookowym profilu oraz na instagramie!

Pamiętajcie, że możecie zamówić nasze dania na wynos z odbiorem własnym lub z dowozem!