Hotel Toscania

GOTOWANIE Z PATRYKIEM WRÓBLEWSKIM - grzanka ze szparagami

GOTOWANIE Z PATRYKIEM WRÓBLEWSKIM – grzanka ze szparagami

Miłośnicy szparagów zawsze z niecierpliwością czekają aż nadejdzie ich sezon! My również! W naszej karcie zaczynają gościć wtedy potrawy z tym przepysznym dodatkiem. Sezon rozpoczęty więc na naszym kolejnym live z gotowania również postanowiliśmy, że Patryk przygotuje dla Was grzankę ze szparagami w roli głównej.

Korzystając z pięknej wiosennej pogody, nasze gotowanie odbyło się na świeżym powietrzu, w altanie naszego ogrodu. Do tego śpiew ptaków i mamy wymarzone miejsce do przygotowywania potraw!

Na grzance zawitały same wiosenne produkty między innymi chrupiąca rzodkiewka. Przepis na tę kanapkę jest dziecinnie prosty. Jesteśmy pewni, że każdy z Was będzie potrafił wykonać ją samodzielnie w swoim domu. Obejrzyjcie to gotowanie z Patrykiem i krok po kroku stosujcie się do jego wskazówek a na pewno Wam się uda!

Gwarantujemy, że jeszcze nigdy nie jedliście tak pysznej kanapki! Kto by pomyślał, że szparagi można zjeść na kromce chleba na śniadanie lub kolację? Pokazujemy, że w kuchni wszystko jest dozwolone i nie ma ograniczeń.

Podzielcie się z nami opinią jeśli spróbujecie zrobić grzankę ze szparagami.

Dodaj komentarz