HOTEL

Wypocznij w przytulnie urządzonych wnętrzach pokoi Hotelu Toscania.

Wyśpij się w wygodnym łóżku, budź się ze śpiewem ptaków, wdychaj świeże powietrze. Odnajdź w naszym Hotelu swój drugi dom.

Hotel Toscania położony jest w miejscowości Włoszakowice w województwie wielkopolskim oferującym wiele atrakcji kulturalnych i turystycznych.

Jest to nowo powstały obiekt o standardzie ***, zaprojektowany tak by goście w nim przebywający czuli się luksusowo, dobrze i jak w domu.

Do dyspozycji gości są 24 pokoje dwuosobowe i 2 apartamenty. Na parterze hotelu znajduje się lobby, bar i sala konferencyjna.

Hotel Toscania we Włoszakowicach

3

GWIAZDKI

24

POKOJE DWUOSOBOWE

2

APARTAMENTY

3

SALE KONFERENCYJNE

W okresie zimowym specjalnie dla naszych gości organizujemy dodatkowe atrakcje w postaci koncertów, kabaretów i spektakli.

KONCERTY, KABARETY, SPEKTAKLE

W naszej cukierni ``Szarotka`` można napić się doskonałej kawy lub aromatycznej herbaty i zjeść pyszny deser lub ciasto.
Szczegóły na stronie www.szarlotkacaffe.pl

CUKIERNIA SZARLOTKA

Wielką popularnością u najmłodszych naszych gości cieszy się MINI ZOO TOSCANIA, gdyż daje możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami.

MINI ZOO

Studio „Wenus” oferuje szeroki wachlarz usług takich jak: fryzjerstwo, kosmetyka, masaże, pros lim, wibrotrening, rolletic. Do dyspozycji gości również sauna fińska i solaria.

STUDIO ODNOWY BIOLOGICZNEJ WENUS

Kort tenisowy czynny jest codziennie od 9:00 do 22:00.
Rezerwacja pod numerem telefonu:
+48 663 747 863 lub +48 655 379 294

KORT TENISOWY

Przy naszym hotelu znajduje się przestronna pagoda z grillem i dużym stołem, w której można grillować bez względu panującą na zewnątrz pogodę.

PAGODA GRILLOWA